RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi İle Doğru Fiyat

Card image cap

Fiyat güncellemelerini tam RxMediaPharma İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı entegrasyonu sayesinde en hızlı ve güvenilir şekilde eczacılara sunan RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi

Ülkemizde yaşanan döviz kurundaki hareketlilik ve ilaç fiyatları için belirlenmiş sabit kurdaki değişiklik ile birlikte 2018 yılı içerisinde eczanelerde satışı gerçekleştirilen ilaçlarda yoğun bir şekilde fiyat değişiklikleri gerçekleştirildi. 2018’in son ayında beklenen ve 2500’e yakın ilacı kapsayacak fiyat değişikliği bu yoğun hareketliliğin en yoğun halkalarından biri olacak gibi gözüküyor. Bu süreçte, çıktıları sürekli artan eczanelerin, kendilerini koruyabilmesi için fiyat değişikliklerini hızla alarak kendilerini bu değişikliklere adapte etmesi çok kritik bir öneme sahiptir. RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi, eczane yazılımları içerisinde tek tam RxMediaPharma İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı entegrasyonu bulunan yazılım olması sebebiyle bu konuda eczacının yanındaki en büyük güç olmaktadır. Fiyat güncellemelerini tam RxMediaPharma İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı entegrasyonu sayesinde en hızlı ve güvenilir şekilde eczacılara sunan RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi, eczacıyı maddi kayıplarından korurken, eczane yazılımları içerisinde bir adım öne geçmektedir. RxMediaPharma İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı ile eşzamanlı olarak yayınlanan fiyat güncellemeleri, eczane yazılımınıza otomatik olarak uygulanmakta, eczacının ilaç ile ilgili doğru fiyat bilgisine kolayca ulaşmasını sağlamaktadır.
İçerisinde bulundurduğu akılcı modüller ile eczacıya gelecekte yapılacak değişikliklere hazırlıklı olmasını sağlayan RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi, eczacının potansiyel maddi kayıplarını engellemekte, akılcı kullanımda alış politikasını doğru belirlemesine yardımcı olmaktadır. Hızlıca birkaç fonksiyona göz atacak olursak;
  • Eczacıyı, ana ekran üzerinden ileri dönemde fiyat değişikliği bulunan ilaçlar ile ilgili uyaran RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi, kullanıcılarının dikkatinden kaçabilecek fiyat değişiklikleri konusunda uyarı mekanizmasını çalıştırmaktadır.
Ekran Uyarıları
  • Görselde bulunan kutucukta, mevcut gün ve hafta içerisinde fiyat değişikliği olacak ürünler ile ilgili uyarılarda bulunurken, fiyat raporu ile birlikte detaylı olarak fiyat değişikliklerini görmenize imkan sağlamaktadır.
  • “Ürün Fiyat Raporu” üzerinden gelecek fiyatlara göre stoklarınızdaki ürünlerin analizini size sunan RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi, akılcı bir eczane yazılımı olarak stok kontrolünüzü sağlamaktadır.
Fiyat Raporu
  • Ürün fiyat raporu ekranında, fiyat değişimi gerçekleşecek ürünlerin listesini görebilir, fiyat değişikliklerini azalan veya artan olarak takip edebilir, stoklarınızdaki ürünler için stok zararlarınızı hesaplayabilirsiniz. Bu rapora göre stoklamanızı planlayabilir, önceliklendirme gerçekleştirebilirsiniz.
  • RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi üzerinde, alış şartlarınızı belirlerken “Sepetim” modülü üzerinden gelecek fiyat değişikliği bulunan ürünler ile ilgili uyarılara erişebilirsiniz. Sepetinize eklenmiş herhangi bir ilaç ile ilgili gelecek tarihli bir fiyat bulunması durumunda sepetim ekranında RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi kullanıcıyı uyararak alış şartlarını belirlemede yardımcı olmaktadır.
Sepetim
  • Sepetim ekranında akıllı oklar ile fiyat değişimlerini kolayca farkedebilir, alım şartlarınızı belirlerken daha akılcı alışlar gerçekleştirebilirsiniz.
RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi, eczane yazılımı fonksiyonlarını, size en kolay yoldan, en akılcı şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Eczacının işletme yüklerini en aza indirerek, eczacılık görevinde yardımcı olma misyonuyla, her zaman en iyisini sunmaktadır.
 
Geleceğin Eczacılığı, Bugün

Talep Oluştur